Ankara`nın En İleri Teknolojili Halı Yıkama Fabrikası. Santral 444 1 588

 Halı Yıkama Ankara
     Grup AKADEMİ Temizlik LTD. ŞTİ
0312 315 15 10 - 0543 549 44 14 
Türkiye`nin Her Yerinden 444 15 88


 Halı Yıkama ANKARA
                      Grup Akademi Temizlik ve Halı Yıkama Ankara olarak; 
Ankara Halı Yıkama Sektörünün öncü firmasıyız. Ankara`nın her yerine ücretsiz servisimizle Hizmetinizdeyiz...
Ankara Halı Yıkama Firmaları arasında üstün teknolojimiz ve ekipmanlarımızla halı yıkama Ankara da lider olmaya devam ediyoruz.   
         
Ankara Halı Yıkama
             
             Her geçen gün hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkama Ankara da; su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi olumlu artıları taşısa da halılarınızın doğru ellerde doğru makinelerle yıkanmadığında birçok olumsuzluğu beraberinde getirmektedir.Fabrikamızda bu makinelerden faydalanıyor olmak hem hizmet kalitemizi arttırmakta hem de kapasitemizi geliştirmede etkili olmuştur .  Halı Yıkama Ücretleri Ankara  ve Halı yıkama fiyatları Ankara karşılaştırmalarında en uygun biziz.
Grup Akademi Temizlik bu bilinçle tüm duvardan duvara ve makina halılarınızı gerek yerinde, gerekse servisimizle alınıp  otomatik yıkama alanında modern aletlerle halı temizliği yapılıp size teslim edilmektedir.
Halı Yıkama Yenimahalle

Grup AKADEMİ Temizlik ve ANKARA Halı Yıkama şirketi olarak;

           1. Ankara`nın her yerinden halılarınız ücretsiz servisimizle makbuz verilerek alınır. Halı yıkama firması Ankara  olarak üstün kalite güleryüzlü çalışanlarımızla eşsiz hizmet sunuyoruz...
           
           2. Halınız Grup Akademi Ankara Halı Yıkama için özel tasarlanan etikete numara verilerek etiketlenir.
           
           3. Grup Akademi Ankara Halı Yıkama firmaları arasında farkımız öncelikle halınızı toz alma işleminden geçirmemizdir.Halıların yüzündeki tozu ve kumu arındırdıktan sonra halıların cinslerine ve renklerine göre ayrılır.  
           4. Grup Akademi Halı Yıkama Ankara olarak halılarınız üstün teknoloili ekipmanlarımızla bol su ve halı şampuanı ile yıkama işlemine tabi tutulur.
     
           5. Grup Akademi Halı yıkama Ankara `nın HİJYEN standartlarına ulaşan halılar durulanır.
     
           6. Grup Akademi Halı Yıkama Fabrikaları Ankara Olarak Teknoloji olarak birinci sıradayız. Fabrikamızda yıkanan halılar, halılara zarar vermeyen halı yıkama makinelerde vakumlanarak sudan arındılır.
     
           7. Grup AKADEMİ Ankara halı yıkama fabrikası makinelerinden %98 kuru olarak çıkan halılar kurutma bölümünde kurumaya bırakılır.
     
           8. Ankara halı yıkama firmaları standartlarında temizlenen halılar son denetim fırçalama ve leke kontrolü yapılarak özel olarak ambalajlanır.
     
           9. Ankara halı yıkama firmamız tarafından İsteğe bağlı olarak halılarınıza çift kat bunyan ipinden overlok yapılır.
     
           10. Grup AKADEMİ Halı Yıkama Ankara tarafından Halılarınız parfümlenerek ambalajlanır yine ücretsiz servisimizle ve uygun olduğunuz zamanda adresinize teslim edilir. 

Ankara Halı Yıkama Şirketleri arasında profesyonel hijyen anlayışımız ve kalite politikamızla kusursuz hizmet veriyoruz...          

 
Halı Yıkama Demetevler

Ankara Halı yıkama fiyatları  arasında kıyas yapıldığında üstün kalite ve halkla ilişkiler eğitimi almış personelimizle Firmamız sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek bizim için bir onurdur.Halınızın  çeşitliliğe uygun şekilde profesyonel şekilde temizlik yapılması gerekmektedir. Uygunsuz materyallerle yapılan temizlikler halılarınızın renginin solmasına ve daha ileri safhalarda deformasyona uğramasına sebebiyet vermektedir.Katlanabilir halılarınız, Duvardan duvara halılarınızın yıkanması Grup Akademi Temizlik tarafından memnuniyetle yapılmaktadır.


Halı Yıkama Batıkent 

 Ankara`nın en profesyonel halı yıkama şirketiyiz. Grup AKADEMİ Ankara Halı Yıkama
halı yıkama fiyatları ankara