Banka Temizliği

 
 
Banka Temizliği Ankara

       
                  Grup AKADEMİ Temizlik Ankara  LTD. ŞTİ
                     0312 315 15 10 - 0543 549 44 14 
                       Türkiye`nin Her Yerinden 444 1 588  
  

     Grup Akademi Ankara Temizlik LTD. ŞTİ olarak;  Banka Temizliği Ankara sektöründe lider firma olarak hizmetinizdeyiz.  Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla Banka temizlik işlerini  size layık bir şekilde yapıyoruz. Sizlere temiz ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz.Son yıllarda gerçekten hayatımızın önemli bir parçası ve yaşamı haline gelen banka temizliği gereken özeni verip çok kapsamlı hizmet vermek olduğunu söyleyebiliriz.

  
 
Grup Akademi Ankara Temizlik LTD. ŞTİ olarak;
       Bankalarda daha etkin hizmet vermek maksadıyla gerekse tetkikler tam olarak yapılıp ve buna göre bir temizlik planı oluşturulup bundan sonra temizliğe başlıyoruz. Yapılan keşif sonucuna  göre Banka Şubenize özel en uygun plan hazırlanmaktadır. Ankara Banka temizliğinde çalıştırılacak elemanların güvenilirlik ve tecrübe gibi özel koşullara sahip olması gerekmektedir. Bu şartlara sahip elemanların büro, işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemeleri ve kendilerine ayrılan çalışma alanları dışına çıkmamaları en önemli husustur. GRUP AKADEMİ TEMİZLİK olarak banka temizliğinde de iddialıyız.
 
 

Çalışan Personelimize verdiğimiz Eğitim sayesinde başarı ve müşteri memnuniyetini şansa bırakmıyoruz. Kurumunuzu da referanslarımız arasında görmekten onur duyarız. Akademi
Temizlik Ankara