Duvar Silme İşleri

DUVAR SİLİMİ
Ankara Temizlik Sektöründe lideriz...
 
      Zaman içinde duvarlar da is,toz ve lekeler meydana gelmektedir. Bu gibi problemlerin çözümü için duvarların temizlenmesi gerekmektedir. Boya maliyetleri çok yüksek ve zahmetli olduğundan dolayı çoğunlukla temizleme yoluna gidilir. Firmamız Grup AKADEMİ Ankara Temizlik ve Ankara Halı Yıkama şirketi olarak duvarlarınız İlk günkü sadeliğine ve temizliğine kavuşturulur.
  
    Yapmış olduğumuz temizliklerden en çok talep gören duvar silimi siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ev, İş, Büro ve farklı mekanlarda duvar boyası silinmeye elverişli olduğu takdirde %100 kesin netice alabileceğiniz ve köklü temizlik yapılması gereken durumlarda duvar temizlenir. Özel temizleme maddesi ve duvar yüzeyine zarar vermeyen bir malzemeyle yapılmaktadır.
Ankara temizlik hizmetleri ve temizlik hizmetleri Ankara aramalarında google da 1. sıradayız
            Grup AKADEMİ ANKARA Temizlik  ve  Halı Yıkama olarak; eğitimli temizlik görevlilerimiz, üstün ekipmanlarımız ve TSE belgeli kimyasal malzemeler ile tesisinizde ihtiyaç duyulacak her türlü genel temizlik, çevre temizliği, böcek haşere ilaçlama, zemin yıkama cilalama, halı yıkama, market temizliği, personel temini, yurt temizliği, site temizliği, bina temizliği, yerinde halı yıkama, buharlı temizlik, mutfak lokanta restaurant temizliği, kamu kurumları temizliği, dış cephe cam temizliği, cam silme, endüstriyel temizlik, banka temizliği, bahçe bakımı ve peyzaj, duvar silimi, ev temizliği, fabrika temizliği, polimerize kristalize cilalama, ofis işyeri büro temizliği, konferans salonu temizliği, mağaza temizliği, klinik temizliği, dispanser temizliği, aile sağlık merkezi temizliği, hastane temizliği, yerinde koltuk yıkama, otel temizliği, villa temizliği, okul temizliği, dershane temizliği, kolej temizliği, stadyum temizliği, benzin istasyonu temizliği, iş merkezi temizliği, gündelikçi temini, inşaat tadilat sonrası temizliği, otomatik bahçe sulama, sinema tiyatro salonu temizliği, alışveriş merkezi temizliği hizmetlerini kusursuz ve hijyenik bir şekilde sağlıyoruz. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten onur duyarız...

Hijyen, hayatın her alanında önemlidir; ancak, bu önem mutfaklarda yaşamsal bir nitelik kazanır. GRUP AKADEMİ ANKARA Mutfak Temizliği olarak; Pırıl pırıl temizlenmiş ve güvenli bir mutfak konusundaki kararlılığınızı paylaşıyor ve konuklarınızın sağlıklı, güvenli, tertemiz biçimde hazırlanan gıdalardan hoşnut kalmalarını garanti edecek bir mutfak & restoran sunuyoruz.


             Temizlik, hijyen ve güvenlik açısından en yüksek standartlar, gerçekten profesyonel bir evin göstergesidir. GRUP AKADEMİ ANKARA duvar silme olarak; Güvenilir sistemlerimiz, anlaşılır, kısa yöntemlerimiz ve eğitimlerimiz sayesinde, uygulama hatalarından kaynaklanabilecek maliyetli sorunlar ve zaman kayıpları önlüyoruz. 
 


GRUP AKADEMİ ANKARA Duvar Temizliğinde mükemmel hijyen sağlamak için 5 önemli hizmet sunmaktadır:
1. Uluslararası bilgi, uzmanlık ve deneyimlerini kullanarak ev hijyenine sistem anlayışı ile yaklaşır.
2. Üstün performanslı, kullanımı kolay profesyonel formülasyona sahip, uluslararası onaylı markalardan oluşan çeşitli ürünler ve ekipmanlar sunar. ( GRUP AKADEMİ ANKARA duvar silimi çevre dostu ürünler kullanır.)
3. Size özel çözümler önererek, hijyen seviyenizi yükseltir ve müşteri memnuniyeti sağlar.
4. Personele profesyonel danışmanlık hizmeti verir.
5. Üstün buhar teknolojisiyle tüm mikropları yok eder.
6. Öğrenen bir organizasyon olan GRUP AKADEMİ ANKARA duvar silme işleri Eğitim faaliyetlerini bir süreklilik içinde icra eder.
Kısaca, GRUP AKADEMİ ANKARA TEMİZLİK tecrübesinin ve uzmanlığının tümünü sizlerin kullanımına sunar.