Firmamız

ankara temizlik şirketleri
 

                 FİRMAMIZ ANKARA`NIN  HER YÖNÜYLE  EN İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİDİR.

Grup Akademi Ankara Temizlik veAnkara Halı Yıkama
olarak;

          Çalışanların Mutluluğu ile birlikte Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak, temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

 

 

         

 

 

 Temel Amacımız

             Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından temizlik sektöründeki en iyi firma olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmak ve Grup AKADEMİ AnkaraTemizlik ve Ankara Halı Yıkama firmamızı dünyanın en seçkin şirketleri arasında yer almasını sağlamaktır.
            Grup AKADEMİ AnkaraTemizlik Hizmetlerini bütünleyici olarak, personel temini konusunda da deneyimli ve profesyonel ekibi ile tam ve kapsamlı olarak hizmet vermektedir.

 


Türkiye`nin önde gelen temizlik firmalarından Grup AKADEMİ ANKARA Temizlik  ve  Halı Yıkama olarak; eğitimli temizlik görevlilerimiz, üstün ekipmanlarımız ve doğayı koruyan TSE belgeli kimyasal malzemeler ile tesisinizde ihtiyaç duyulacak her türlü buharlı temizlik, genel temizlik, haşere böcek ilaçlama, zemin yıkama cilalama, halı yıkama, personel temini, yurt temizliği, site temizliği, bina temizliği, çevre temizliği, yerinde halı yıkama, buharlı temizlik, mutfak restaurant temizliği, kamu kurumları temizliği, dış cephe temizliği Ankara, cam silme, endüstriyel temizlik, banka temizliği, bahçe bakımı ve peyzaj, duvar silimi, ev temizliği, fabrika temizliği, ofis işyeri temizliği, hastane temizliği, Ankara koltuk yıkama, otel temizliği, villa temizliği, okul temizliği, inşaat sonu temizliği, otomatik bahçe sulama sistemleri, alışveriş merkezi temizliği hizmetlerini kusursuz ve hijyenik bir şekilde sağlıyoruz. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten onur duyarız... Grup AKADEMİ Temizlik Ankara