Dış Cephe Temizliği

    
DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ ANKARA

     Grup AKADEMİ Temizlik İnş. Gıd. Turzm. LTD. ŞTİ
0312 315 15 10 - 0543 549 44 14

Türkiye`nin Her Yerinden 444 15 88             Biz Grup Akademi Ankara DIŞ CEPHE Temizlik ltd. şti olarak gerekli ekipmanlar ve profesyonel EĞİTİMLİ kadromuzla bina, plaza, apartman, ev, ofis ve her türlü mekanın dış cephe cam  temizlik ve silme işlerini en iyi şekilde yapmaktayız.

 
           Grup AKADEMİ Ankara Temizlik İnş. Gıda Turz. ltd. şti  olarak; Ankara dış cephe temizliği ve Ankara cam silme alnında profesyonel kadromuz ve ekonomik uygulamalarımızla sektörümüzdeki öncü temizlik firmaları arasındadır. Dış cephe ve cam yüzeyler çevre şartlarıyla orantılı olarak zamanla üzerlerinde kir tabakası oluşmaktadır. Belli periyotlarla dış cephe temizliğinin yapılmamasında bu tabaka dış cephe ve cam yüzeylerde geri dönüşümü olmayan zararlar verebilmektedir. 

           Grup Akademi Dış Cephe Temizlik Ankara Şirketi olarak en yeni teknolojiye göre uyarlanmış ekipman ve kimyasal temizlik malzemeleri kullanarak işimizi hızlı ve güvenli şekilde yapıyıruz. Grup Akademi Dış Cephe Temizlik çevre dostu ürünler kullanır. 


          
                  Grup AKADEMİ TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak; dış cephe temizliğinde kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor. Ankara Dış Cephe Temizlikte kullandığımız malzemeler hem hijyenik hem de sağlıklıdır.
 
        
        Grup AKADEMİ Dış Cephe TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak uzun yıllardır Dış Cephe temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli (iso 9001 2008 belgemiz ile) hizmet vermeye devam ediyoruz.
   
Firmamız Ankara Dış Cephe Temizlik sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek bizim için gururdur...
Temizlikte son nokta (Grup AKADEMİ TEMİZLİK)