İnşaat Sonrası Temizlik


İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ANKARA 


     Grup AKADEMİ Temizlik ve Halı Yıkama  Ankara    LTD. ŞTİ
0312 315 15 10 - 0543 549 44 14
Türkiye`nin Her Yerinden 444 15 88


Grup AKADEMİ
Ankara İnşaat Sonrası Temizlik LTD. ŞTİ. olarak;  

       Modern makine ve ekipmanımız ile inşaat ve dekarasyon  sonrası her türlü inşaat sonu temizliği Ankara hizmeti, eğitilmli iş gücümüz tarafından profesyonelce karşılanır. Grup AKADEMİ İnşaat sonrası temizlik Ankara olarak; kullandığımız zemin parlatma makineleri inşaat sonrası kalıntılarını  çıkaran özel araçlarımız ve sağlığa uygun kimyasallarımızın, yaşama  ve kullanım alanlarına hiç bir zararlı etkisi yoktur.
 
   

İnşaat sonrası temizlik fiyatları Ankara

karşılaştırıldığında, temizlik firmaları arasında 

Ankara İnşaat Temizliğinde

üstün teknolojimiz ve Profesyonel hijyen anlayışımızla kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlamaktayız.  

 

        İnşaat sonrası temizlikte kaba atıklar temizlendikten sonra asıl sorun başlamaktadır. Yapılmış işçilikler sonucunda zeminlerde ve fayanslarda yoğun şekilde inşaat atığı ve tozlar kalmaktadır.En önemlisi bu ince temizlikle baş etmektir.Grup AKADEMİ Ankara inşaat temizlik şirketleri olarak; İnşaat sonrasında site, bina, ev gibi mekanların temizliği konusunda A`dan Z’ye inşaat sonrası temizlik Ankara hizmeti veriyoruz. Camlar, kapı ve pencereler, fayans ve parkeler, mermer zeminler her türlü inşaat kalıntılarını ortadan kaldırıp ince bir temizlikAnkara inşaat sonrası temizliği yapıyoruz.


        Grup AKADEMİ ANKARA İNŞAAT TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak uzun yıllardır inşaat sonrası ev temizliği Ankara ve inşaat temizlik Ankara sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi inşaat temizliği hizmeti vermek için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.Hem teknolojik olarak hem de personel olarak rezervasyon sistemi ile güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli inşaat temizliği Ankara hizmeti vermeye devam ediyoruz. Unutmayın En İyi İnşaat Sonu Temizliği Yüksek Buhar Teknolojisiyle Olur. Üstün Teknoloji & Uygun Fiyat

      İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz siz değerli müşterilerimize temiz bir ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetidir. İnşaat temizliği ve inşaat sonrası temizlikte kullanılan temizlik ürünleri aynı olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı ve değişik değerlerdedir.   Grup Akademi Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde kaliteli ve her yüzeye ayrı temizlik ürünü kullanılması gerekmektedir. Bizim temizlik esnasında kullandığımız ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

 Ankara İnşaat Temizlik ,İnşaatı bitmiş veya tadilat görmüş daire ve iş yerlerinin ince temizliğini kapsar. Her türlü donanım ve yeterli personel firmamız tarafından temin edilir.Dairenizin veya eşyalarınızın zarar görmemesi için,titizlikle özen gösterilmektedir. Müşterilerimizden herhangi bir talepte bulunulmaksızın yapılması gereken tüm temizlik işleri hijyenik şekilde yapılır.Bir gün içinde, hazır halde teslim edilir.İnşaat temizliği Ankara da hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizdendir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.Evinizde, işyerinizde tadilat yaptınız ya da ilk defa taşınacaksınız fakat camlarınız pencereleriniz is kir içinde,etiket, bant, alçı artıkları, fayanslarınız alçı ve derz artıkları mevcut  bir halde, temizlik sizin için sorun teşkil ediyorsa Grup Akademi Temizlik olarak siz değerli müşterilerimize bu konuda yardımcı olmaktayız.

Buharlı İnşaat Temizliği Ankara için irtibata geçin. 444  1 588 (Ankara`nın Temizlik Hattı)
 

 

           

Üstün Teknoloji & Uygun Fiyat

Firmamız Ankara İnşaat Sonrası Temizliği sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermekten onur duyarız.İnşaat sonrası temizlik, yeni inşa edilmiş ve büyük bir heyecanla taşınacağınız evinizdeki cam ve çerçevelerdeki kir, etiket ve bant lekeleri , yerlerde alçı lekeleri, duvarlardaki boya artıkları ve dezenfekte edilmesi gereken tuvaletler sebebiyle bir hüsranla sonuçlanabilir. İnşaat temizliği ve inşaat sonrası temizliği ayrı ayrı profesyonel temizlik hizmeti ile yanınızdadır.Kaba ve ince temizlik, sizin için zor gibi gözükse de, profesyonel çalışanımız tarafından en ince ayrıntılar dahil olup, özenle temizlemekteyiz.