Koltuk Yıkama


     Grup AKADEMİ Temizlik ve Koltuk Yıkama LTD. ŞTİ
0312 315 15 10 - 0543 549 44 14
Türkiye`nin Her Yerinden 444 15 88Grup AKADEMİ KOLTUK YIKAMA ANKARA
Tartışmasız olarak ev ve işyerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka koltuk yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir. Ankara  Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda koltuk temizleme firmaları Ankara arasında lider olan firmamıza yıkatmalısınız.Koltuklarınıza  yaptığınız silme işlemiyle kir ve tozları sadece yüzeysel olarak gizlemiş olup koltuk yüzeyini yıpratmış olursunuz. Koltuklardaki bakterilerden kurtulabilmeniz için kesinlikle vakumlama işlemi yapılarak temizlenmesi gerekmektedir.
Grup Akademikoltuk temizleme Ankara  olarak; Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş Ankara Koltuk yıkama servislerimizle  size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyoruz.Koltuklarınız özel deterjanıyla karcher makinasıyla deneyimli  personelimiz tarafından özenle temizlenmektedir.
Türkiye` de bulunması mümkün olmayan özel yıkama şampuanlarıyla rezarvasyon yapılan tarihte mekanınıza gelip koltuğunuzu temizliyoruz. Yıkama yapmış olduğumuz koltukta kesinlikle solma ya da deforme olamaz.
Koltuk kanepe ve sandalyelerinizde bulunan lekeler koltuklarınıza zarar vermeden yıkama işlemi yapılıp, nemli koltuğunuzun kullanılabilir hale gelmesi için  ortamınızın iyi bir şekilde havalandırılmasını sağlamanız, koltuklarınızın koku yapmadan kurumasını sağlayacaktır.
 
 Grup AKADEMİ Ankara Temizlik ve Ankara Halı Yıkama şirketi olarak;
Koltuğun kumaş kaplanmış her yeri, sanayi tipi kuru vakum makinesiyle vakumlanır. Koltuğun kumaşı ve diğer faktörleri dikkate alınarak uygun şampuan seçilir. Varsa lekeler üzerinde çalışmalar yapılır. Koltuğun kumaşına uygun şampuan sulandırılarak köpük elde edilir. Fırça ve benzeri aparatlarla kumaş olan bölümlere köpük yedirilir. Koltuğun kumaşına, kurumasına yakın vakumla temiz su verilir, alınır. Bu işlem ince kir çıkana kadar tekrarlanır. Koltuğun son kontrolü yapılıp, bulunduğu yerde hava sirkülasyonu sağlanır. Ortalama 3-4 saat sonra kullanıma hazır halde olacaktır.

 

   Ankara Koltuk Yıkama  alanında hizmet veren Grup Akademi Temizlik (halı yıkama) firmamız bu alanda kendini kanıtlamış ve Ankara koltuk yıkama şirketleri arasında %100 müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Koltuk yıkama fiyatları Ankara karşılaştırıldığında uygun fiyata kaliteyi bizde bulabilirsiniz.
Grup Akademi Koltuk temizleme fiyatları Ankara karşılaştırıldığında; üstün teknolojimiz ve kalite anlayışımızlakoltuk yıkama şirketleri Ankara arasında en uygun bizizAnkara koltuk temizleme olarak uyarıyoruz. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Unutmayın; Grup Akademi Ankara Koltuk Temizleme olarak bizim uzmanlık alanımız koltuk temizleme Ankara dır. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan koltuk yıkamacı Ankara firmamızla çalışmaktan memnun kalıcağınıza GARANTİ VERİYORUZ.
 
 
 Ev ve iş yerlerimizdeki koltukların sık sık kullanılıyor olması, zamanla koltuk ve kanepelerin ister istemez kirlenmesine, bir müddet sonra ise kir yoğunluğunun artmasına neden olmaktadır.Grup AKADEMİ TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak; koltuk temizliğinde kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor. Koltuk yıkama şirketleri Ankara arasında lideriz. Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlıklı hem de hijyeniktir.  
Koltuklarda yapılan en büyük hata bezle silip, temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi görünebilir fakat yapılan kiri koltuğun içine işlenmesidir Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkıp  hijyen konusunda da yeterli olmamaktadır.
        Grup Akademi
Koltuk temizleme Ankara olarak; Bizim ilk hedefimiz müşterilerimizin sağlığıdır. Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir. Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir. Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır. www.ankara-temizlik.com  ANKARA Koltuk Yıkama fiyatları Arasında  BiZ ÇOK FARKLIYIZ ! 0312 444 15 88
 


 
Firmamız Koltuk Yıkama Ankara sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz.Ailenizin, çocuğunuzun, eşinizin; çalışanlarınızın sağlığını tehlikeye atmayın.
Ankara koltuk yıkama fiyatlarında en uygun biziz....