Ev Temizliği


          Grup AKADEMİ Temizlik Ltd. Şti
0312 315 15 10 – 0543 549 44 14 Türkiye’nin Her Yerinden 444 15 88
EV TEMİZLİĞİ ANKARA

Ankara Ev Temizliği
 
Grup AKADEMİ Ankara Ev Temizlik ve Ankara Halı Yıkama  şirketi olarak;

Rezarvasyon  yapılan tarihte evinize yönlendirilen personelimiz 09.00-17.00 mesai saatleri arasında genel temizliğinizi profesyonelce yapacaktır.Ankara Ev temizliği İşleri konusunda sıkıntı yaşayan çalışan veya temizliğe vakit ayıramayan hanımlar ve beyler için biz bu işi temizlik konusunda deneyimli personelimizle  yapmaktayız.

Grup AKADEMİ Temizlik

     
   Temizlikte kullandığımız yöntemlerle sizler için hijyenik ve sağlıklı ortamlar hazırlıyoruz Gerçek temizliğin farkını bizimle yaşayın... Santral (444 1 588 Ankara`nın Temizlik Hattı) 

     

         ANKARA Ev Temizliği alanında hizmet veren Grup Akademi Ankara Temizlik (halı yıkama) firmamız bu alanda kendini kanıtlamış ve müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Grup AKADEMİ Temizlik Ankara olarak, ev temizliği fiyatları Ankara karşılaştırmasında, üstün kaliteyi uygun fiyata sağlamaktayız. Evin durumunu ve yapılacak işi kısmen de olsa belirtmeniz eleman sayısını ayarlamamız için gereklidir. Ankara temizlik şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak ve sizleri referanslarımızın içinde görebilmek bizim tek amacımızdır. 
Ev temizliği denildiğinde, akla gelen her türlü, ayrıntı temizlik özenle yapılmaktadır.Hijyen konusunda, kendimize son derece güveniyoruz.Biz 
ev temizlik ankara olarak ta temizlikte en iyi olduğumuzu iddia ediyoruz.
Grup AKADEMİ Temizlik Ankara 0312 444 15 88

          Grup AKADEMİ EV TEMİZLİK ANKARA 
LTD. ŞTİ olarak; Ev temizliğinde kullandığımız yöntemler sayesinde temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmadan, Grup AKADEMİ ev temizliği işleri Ankara Olarak; Temizlikte kullandığımız yöntemler hem sağlıklı hem de hijyeniktir.Temizlikte yapılacak işler, cam silimi,kapı silimi,süpürme,banyo,wc temizlik,mutfak temizliği, toz alma, balkonun genel temizliği yapılacaktır.
Herhangi bir yüzeyi veya ortamı kir, toz, lekelerden arındırma yöntemi periyodik yapılan temizlik sayesinde olmaktadır.


         
         
Ankara ev temizlik şirketleri arasında kalite ve teknolojimizle lider firmayız. 
Bırakın evinizi,  pencere ve camlarınızı biz silelim, yıkama işlemlerini yapalım, ıslak zeminlerinizi temizleyelim size keyfini sürmek kalsın... 
        Kendimizi en rahat hissettiğimiz mekan olan evlerimizin sürekli temiz olmasını isteriz.Evlerimizin  temizlik yönüyle en uygun koşullarda olması çok önemlidir.Grup AKADEMİ
EV TEMİZLİK ANKARA LTD. ŞTİ olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.Ev temizlik hizmeti her firmanın ve bayanın yapa bileceği iş gibi görünsede önem taşıyan ve öncelikli olması gereken hijyen olması şart olan ev temizliği firması olarak biz sizin  hizmetinizdeyiz.Ekonomik ev temizliği fiyatları ile Ankara genelinde temizlik şirketi olarak ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.
 
   
        
 Grup AKADEMİ ANKARA TEMİZLİK olarak yaptığımız temizlikler % 100 garantilidir.Evlerinizde bulunan değerli eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz.Bu sorumluluğumuzu her zaman koruyoruz.Eşyalarınızda kullanacağımız üstün nitelikli teknolojimiz sayesinde, evlerinizde hem hijyenik ortam hem de ferah bir nefes alacak kadar temiz bir eve sahip olacaksınız.
 
 
    
   Firmamız sektöründe önde gelen firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz... Ankara Ev Temizliğinde ve ev temizlik şirketleri Ankara arasında lideriz.