Kamu Kurumları Temizliği


KAMU KURUMLARI TEMİZLİĞİ
         Kamu kurumları temizliğinde`de biz Grup AKADEMİ Temizlik ve Halı Yıkama şirketi olarak; profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gelerek kurumunuzda yapılması gereken temizlik işlerini bilinçli bir şekilde yapıyor sizlere temiz ve hijyenik bir ortam sağlıyoruz.
   
  Grup Akademi Temizlik
 
 Grup AKADEMİ TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak;
Kurumunuzda daha etkin hizmet vermek maksadıyla gerek iç, gerekse dış ve çevre cephelerinde tetkikler tam olarak yapıyor ve buna göre bir temizlik planı oluşturulup bundan sonra temizliğe başlıyoruz. Yapılan keşif sonucuna  göre size en uygun plan hazırlanmaktadır.
 

 Grup AKADEMİ TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak; yurt temizliğinde kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor.Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlıklı hem de hijyeniktir.
Grup AKADEMİ TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmekteyiz. Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
Firmamız sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz...