Koltuk Yıkama Üstün Teknoloji Uygun Fiyat

 
koltuk yıkama ankara
 
     Grup AKADEMİ Temizlik ve Koltuk Yıkama LTD. ŞTİ
0312 315 15 10 - 0543 549 44 14
Türkiye`nin Her Yerinden 444 15 88

ankara koltuk yıkama
Grup AKADEMİ KOLTUK YIKAMA ANKARA
Tartışmasız olarak ev ve işyerlerinde en çok zaman geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli periyotlarda mutlaka koltuk yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir. Koltuk Yıkama   hijyen açısından gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları leke , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli zaman aralıklarında koltuk temizleme firmaları Ankara arasında lider olan firmamıza yıkatmalısınız.
Grup Akademikoltuk temizleme Ankara  olarak; Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş Ankara Koltuk yıkama servislerimizle  size hizmet etmek için aramanızı bekliyoruz.
 Grup AKADEMİ Ankara Temizlik LTD. ŞTİ olarak;
Koltuğun kumaş kaplanmış olan bölümü, sanayi tipi kuru vakum makinesiyle vakumlanır. Koltuğun kumaşı ve diğer faktörleri dikkate alınarak uygun şampuan seçilir. Varsa lekeler üzerinde gerekli çalışmalar yapılır. Koltuğun kumaşına uygun şampuandan köpük elde edilir. Fırça ve benzeri ekipmanlarla kumaş olan bölümlere köpük yedirilir. Koltuğun kumaşına, kurumasına yakın vakumla temiz su verilip, alınır. Bu işlem bütün kir çıkana kadar tekrarlanır. Koltuğun son kontrolü yapılıp, bulunduğu yerde hava sirkülasyonu sağlanır. Ortalama 3-4 saat sonra ilk günkü gibi kullanıma hazırdır. 

 
                     Ankara Koltuk Yıkama  alanında hizmet veren Grup Akademi Temizlik (halı yıkama) firmamız bu alanda kendini ispatlamış ve Ankara koltuk yıkama şirketleri arasında %100 müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Koltuk yıkama fiyatları Ankara mukayese edildiğinde uygun fiyata kaliteyi bizde bulabilirsiniz.
Grup Akademi Ankara koltuk temizleme olarak önemle uyarıyoruz. Ailenizin sağlığını lütfen tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Unutmayın; Grup Akademi Ankara Koltuk Temizleme olarak bizim uzmanlık alanımız koltuk temizleme Ankara dır. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok önemli bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan profesyonel koltuk yıkamacı Ankara firmamızla çalışmaktan memnun kalıcağınıza GARANTİ VERİYORUZ.
Koltuk temizleme fiyatları Ankara karşılaştırıldığında; üstün teknolojimiz ve kalite anlayışımızla koltuk yıkama şirketleri Ankara arasında en profesyonel biziz…
 
          Grup AKADEMİ ANKARA TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak; koltuk temizliğinde kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor. Koltuk yıkama şirketleri Ankara arasında lideriz. Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlıklı hem de hijyeniktir.
Grup Akademi Koltuk temizleme Ankara olarak; Bizim ilk hedefimiz müşterilerimizin sağlığıdır(Grup AKADEMİ Sağlık). Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kez koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir. Bu kimyasalların insan sağlığına kesinlikle zararı yoktur. Kimyasallarımız antibakteriyel etkiye sahiptir. 
www.ankara-temizlik.com  ANKARA Koltuk Yıkama fiyatları Arasında  EN UYGUN BİZİZ ! 444 15 88

Firmamız Koltuk Yıkama Ankara sektöründe öncü bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz...