Kreş Ana Okulu Temizliği

 
 
 
Grup AKADEMİ Ankara Kreş Temizliği olarak;
Çocuklarımızın sevgi dolu ve sıcak bir aile ortamı içerisinde yaşaması maksadıyla; hijyenin artırılması ve sürekli hale getirilmesi için yapılacak çalışmalarımızla geleceğin hijyen bilincine sahip, sağlıklı neslini yetiştirmek için çalışıyoruz.Kreşlerde günlük temizlik(09.00-17.00 mesai saatleri arasında), bakım parlaklık ve hijyen öngörülür. Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmaya önem veren Grup Akademi Temizlik   sizlere en iyi temizliği profesyonelce sunacaktır.
 
 
 

Kreş Ana Okulu Temizliğinde Hijyen kurallarına uymamak başta akut üst solunum yolu, bademcik iltihabı ve ishaller olmak üzere birçok enfeksiyonun oluşmasına ve yayılmasına neden olur.(Grup AKADEMİ Ankara Temizlik ASTIM’ı önleme programımız hakkında bilgi almak için 444 15 88 ‘i arayın…)
 
 
 
 
 
Bu nedenle Grup AKADEMİ Temizlik olarak çocuklarımızın sağlığı açısından tuvalet temizliği ve dezenfekte edilmesi ile gıda maddeleri bulunan ve yapılan yerlerin hijyen kurallarına uygun olmasına son derece önem vermekteyiz. Bu yerlerde çalışan personellerimize bu konuda eğitim verilmektedir.
 
 
 
  
Bu Amaçla Kreş ve Anaokullarında Alınacak Önlemler Çalışmalar:
 
1.      Öncelikle tüm kreş veya ana okulunun genel temizliği düzenli yapılmaktadır.
2.      Çevre temizliği yapılarak çöp konteynırları temizlenip dezenfekte edilmektedir.
3.      Mikropların üreme ve yayılma riskinin en yüksek olduğu lavabo ve tuvaletlerin temizliği, hijyeni ve dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
4.      Hijyen açısından çok önemli olan yemekhanenin mekan temizliği, hijyeni ve dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
5.      Sınıfların temizliği dezenfeksiyonu ve derinlemesine dezenfekte edilmesi açısından dezenfeksiyonu yapılmaktadır.


Yer ve Yüzey Dezenfek
siyonu Amacıyla Yapılan İşlemler.
 
Grup AKADEMİ Ankara Kreş Temizliği olarak; Okullarımızın yer ve tüm yüzeyleri temizlik sonrası günde bir kere dezenfektanla silinir. Yüzeylerin üzerinde hijyen ve dezenfeksiyon sağlanır.
Kullanılan dezenfektanlar minimum 24 saat etkili ürünler oldukları için mikropların tekrar bu yüzeyler üzerinde üremesinin önüne geçilmiş olur. Zararlı bakteri ve virüsleri yok ettiği için derin temizlik sağlanır. Ayrıca mantarları yok ederek ortamda tekrar çoğalmalarını engeller.
Kusursuz ve profesyonel hijyen anlayışımızla hizmetinizdeyiz...