Mutfak Restaurant Temizliği
MUTFAK RESTAURANT TEMİZLİĞİ ANKARA
         Hijyen, hayatın her alanında önemlidir; ancak, bu önem mutfaklarda yaşamsal bir nitelik kazanır. GRUP AKADEMİ ANKARA Mutfak Temizliği olarak; Pırıl pırıl temizlenmiş ve güvenli bir mutfak konusundaki kararlılığınızı paylaşıyor ve konuklarınızın sağlıklı, güvenli, tertemiz biçimde hazırlanan gıdalardan hoşnut kalmalarını garanti edecek bir mutfak & restoran sunuyoruz.


             Temizlik, hijyen ve güvenlik açısından en yüksek standartlar, gerçekten profesyonel bir mutfağın göstergesidir. GRUP AKADEMİ ANKARA Mutfak Temizliği olarak; Güvenilir sistemlerimiz, anlaşılır, kısa yöntemlerimiz ve eğitimlerimiz sayesinde, uygulama hatalarından kaynaklanabilecek maliyetli sorunlar ve zaman kayıpları önlüyoruz.
Artık üstün hijyen standartlarında gerçek işinize odaklanabilirsiniz: Yemek pişirmek ve mükemmel lezzette yiyecekler sunmak…GRUP AKADEMİ ANKARA Restaurant Temizliği mükemmel hijyen sağlamak için 5 önemli hizmet sunmaktadır:
1. Uluslararası bilgi, uzmanlık ve deneyimlerini kullanarak mutfak hijyenine sistem anlayışı ile yaklaşır.
2. Üstün performanslı, kullanımı kolay profesyonel formülasyona sahip, uluslararası onaylı markalardan oluşan çeşitli ürünler ve ekipmanlar sunar. ( GRUP AKADEMİ ANKARA Mutfak Temizliği çevre dostu ürünler kullanır.)
3. Bilgisayar destekli programlar önererek, hijyen seviyenizi yükseltir ve dönemsel olarak izleme raporları hazırlar.
4. Personele profesyonel danışmanlık hizmeti verir.
5. Sözleşme imzalandıktan sonra da hizmetlerini, işletmenizi düzenli ziyaret ederek sürdürür.
6. Öğrenen bir organizasyon olan GRUP AKADEMİ ANKARA Restoran Temizliği Eğitim faaliyetlerini bir süreklilik içinde icra eder.
Kısaca, GRUP AKADEMİ ANKARA TEMİZLİK tecrübesinin ve uzmanlığının tümünü sizlerin kullanımına sunar.