Site Temizliği 
SiteTemizliği
 
Grup AKADEMİ Temizlik ve Halı Yıkama şirketimizin asıl kuruluş amacı müşterilerimize  hak ettiği şekilde hizmet vermektir.
Site temizliklerinde hijyen ve sağlık çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Grup AKADEMİ Temizlik (halı yıkama) Şirketi olarak günlük periyodik temizlik ve sözleşmeli personel temini konularında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
Grup AKADEMİ TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak; bina  temizliğinde kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor.Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlıklı hem de hijyeniktir.


 
Grup AKADEMİ TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmekteyiz. Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.
          Firmamız sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz...
 


          SİZLERİ DE REFERANSLARIMIZ ARASINDA GÖRMEKTEN ONUR DUYARIZ.
         GRUP AKADEMİ TEMİZLİK İNŞ. GIDA TURZ. SAN. VE TİC LTD. ŞTİ.