Villa TemizliğiGrup AKADEMİ Temizlik ve Halı Yıkama Ankara LTD.ŞTİ
(0312) 315 15 10 - 0543 549 44 14
Türkiye`nin Her Yerinden : 444 15 88


Villa Temizliği Ankara

         Villa Temizliği alanında hizmet veren Grup Akademi Ankara Temizlik (halı yıkama) firmamız bu alanda kendini kanıtlamış ve müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

          Grup AKADEMİ ANKARA TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak;
Villa temizliğinde kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor.Temizlikte kullandığımız malzemeler hem hijyenik hem de sağlıklıdır.

         
          Grup AKADEMİ TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.Villa temizliği grubunda hizmet veren şirketimiz bu alanda kendini kanıtlamış müşteri memnuniyetini kazanmış sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini villa temizlik ankara olarak her zaman taşımaktadır.

          

Eğitimli Personelimizle Hizmetinizdeyiz.(Gerçek Temizliğin Farkını Bizimle Yaşayın... Santral 444 1 588 Ankara`nın Temizlik Hattı.)

Grup AKADEMİ Temizlik Ankara
    
        Grup AKADEMİ  ANKARA TEMİZLİK olarak yaptığımız temizlikler % 100 garantilidir.Villalarınızda bulunan değerli eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz.Bu sorumluluğumuzu her zaman koruyoruz.Eşyalarınızda kullanacağımız temizlik malzemeleri sayesinde villanızda hem hijyenik ortam hem de ferah bir nefes alacak kadar temiz bir villaya sahip olacaksınız.
 
    
 
   Firmamız sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermekten onur duyarız...