Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama Ankara
 
Yerinden kalkması mümkün olmayan yada kaldırılması istenmeyen halıların ve koltukların evinize veya işyerinize gelerek bulundukları yerde temizlenmesi işlemidir. Bu işlem sonrası yaz aylarında 4-6 saat kış aylarında 10-12 saat içerisinde eşyalarınız kullanıma hazır duruma gelmektedir. Halı ve koltuk yıkama işlemlerimiz temizleme garantisi ile hizmetinize sunulur.Yerinde Halı Yıkama Aşamaları
1.   Toz Alma ve Fırçalama
                 Halılarınızın öncelikle yüksek güçlü vakum makineleri ile tozu alınır. Daha sonra halının cinsine ve lekesine göre belirlenen kimyasallarla halınız merdane sistemi ile fırçalanır. Bu sistem halılarınızın yatmış olan tüylerini büyük ölçüde canlandıracaktır.
                               
 
2. Temizleme
 
                Fırçalama işlemi bittikten sonra varsa halıdaki lekeler üzerinde çalışmalar yapılır. Halı üzerinde biriken kirli su vakum makinesi ile emdirilerek halınızın milyonlarca mikroorganizmadan ve mikroptan arındırılması sağlanır.
 
           
                                              
3. Kimyasal
 
                Yerinde halı yıkamada kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor.Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlıklı hem de hijyeniktir.


               4.   Hakkımızda (Temizlik Ankara, Ankara Yerinde Halı yıkama, Yerinde Halı Yıkama aramalarında GOOGLE ‘DA 1. sıradayız.. ) 

                  Grup AKADEMİ TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmekteyiz.Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.


                Grup AKADEMİ Ankara Temizlik ve Halı Yıkama Ankara Olarak yerinde halı yıkamalarını tecrübeli elemanları ile üstün teknolojili ekipmanlarla yapmaktadır. Önce halılarınızın analizi yapılır. Lekeli ve kirli alanları tespit edilir. Tek diskli makinemizin altına halı fırçası takılır, makinenin su tankı takılarak içerisine suyu konur yeteri kadar halı şampuanı ilave edilerek halı Grup Akademi Temizlik ve Ankara Halı Yıkama elemanlarınca yuvarlak daireler şeklinde kirleri halının üzerinden atılıncaya kadar temizlenir. Emme püskürtme makinesiyle ( yüksek emişli makine ) ile halının üzerindeki kir tabakası alınır ve halı durulama işlemi gerçekleştirilir. Nemli kalan halı hava sirkülasyonuyla kurutma işlemi yapılır. Grup AKADEMİ Ankara Temizlik ve Ankara Halı Yıkama size bir telefon kadar yakın.(0543 549 44 14 ---  444 15 88) Arayın farkımızı göreceksiniz…

                 
                Firmamız, Ankara da yerinde halı yıkama işlerinde önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz
takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz...