Yüksek Sıcaklıklı Buhar İle Anti-Bakteriyel Temizlik.

ankara inşaat temizliği

inşaat temizliği ankara
İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ANKARA 

     Grup AKADEMİ Temizlik ve Halı Yıkama  Ankara    LTD. ŞTİ
0312 315 15 10 - 0543 549 44 14
Türkiye`nin Her Yerinden 444 15 88

Grup AKADEMİ Ankara İnşaat Sonrası Temizlik ltd.şti olarak;  
       Modern makine ve ekipmanımız ile inşaat ve deklarasyon  sonrası her türlü inşaat sonu temizliği Ankara hizmeti, eğitilmli iş gücümüz tarafından profesyonelce karşılanır. Grup AKADEMİ İnşaat sonrası temizlik Ankara olarak; kullandığımız zemin parlatma makineleri inşaat sonrası kalıntılarını  çıkaran özel araçlarımız ve sağlığa uygun kimyasallarımızın, yaşama  ve kullanım alanlarına hiç bir zararlı etkisi yoktur.
 
   
İnşaat sonrası temizlik fiyatları Ankara karşılaştırıldığında, temizlik firmaları arasında Ankara İnşaat Temizliğinde üstün teknolojimiz ve Profesyonel hijyen anlayışımızla kaliteli hizmeti uygun fiyata sağlıyoruz.  

insaat temizliği ankara temizlik ankara
    Grup AKADEMİ
Ankara inşaat temizlik şirketleri olarak; İnşaat sonrasında site, bina, ev gibi mekanların temizliği konusunda Adan Z’ye inşaat sonrası temizlik Ankara hizmeti veriyoruz. Camlar, kapı ve pencereler, fayans ve parkeler, mermer zeminler her türlü inşaat kalıntılarını ortadan kaldırıp Ankara inşaat sonrası temizliği yapıyoruz.
ankara buharlı temizlik

        Grup AKADEMİ
ANKARA İNŞAAT TEMİZLİK LTD. ŞTİ olarak uzun yıllardır inşaat sonrası ev temizliği Ankara ve inşaat temizlik Ankara sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi inşaat temizliği hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmekteyiz.Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli 
inşaat temizliği Ankarahizmeti vermeye devam ediyoruz.
ev temizliği ankara
Buharlı İnşaat Temizliği Ankara için irtibata geçin. 444  1 588 (Ankara`nın Temizlik Hattı)
 
Unutmayın En İyi İnşaat Sonu Temizliği Yüksek Buhar Teknolojisiyle Olur. Üstün Teknoloji & Uygun Fiyat
           

Firmamız Ankara İnşaat Sonrası Temizliği sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermekten onur duyarız...